Солярій як ходити та правильно засмагати

 
 

Солярій як ходити та правильно засмагати

Правила відвідування солярію
Солярій як ходити та правильно засмагати


Солярій як ходити та правильно засмагати? Перш ніж використовувати солярій визначте свій тип шкіри. Це потрібно, щоб зрозуміти, як довго Ви можете зіграти без шкоди для свого здоров'я. У багатьох спеціалізованих студіях засмаги є таблиця, в якій вказані тривалість сеансів по часу, в залежності від типу шкіри клієнта. Взагалі, в кожному салоні краси, де встановлений солярій, повинна бути подібна діаграма типів шкіри: від світлого до темного. Слідкуйте за вказівками на такий діаграмі, що б правильно визначити час сеансу для засмаги в солярії.

Визначивши час засмаги, адміністратор встановить таймер на солярії згідно з Вашим типом шкіри. Якщо у Вас чутлива шкіра, не засмагати більше ніж чотири - п'ять хвилин в перший раз. Поступово збільшуйте час сеансу в солярії, але не більше 10 хвилин за один раз. Якщо у Вас нормальна шкіра, можна почати з п'яти хвилин, і після декількох сеансів вийти на болеее тривалий час, але не більше 12 хвилин за один раз. Пам'ятайте про те, що у всіх салонах краси і студіях засмаги встановлені, як правило, різні моделі соляріїв з лампами, що мають певні характеристики потужності! Тому бажано відвідувати один і той же солярій. Якщо ж, з огляду на певні причини, Ви вирішили відвідати інший солярій - в даному випадку завжди уточнюйте у адміністратора потужність, коефіцієнт, ресурс і виробника встановлених ламп. Так само солярій повинен бути чистим, не "замацанним", без жирних плям, з цілими шибками і поверхнями! Це допоможе Вам визначитися - чи варто відвідувати даний солярій або краще піти в інше місце.
У деяких професійних салонах штучного загару є правила щодо того, скільки часу Ви можете використовувати солярій. Не варто користуватися солярієм частіше ніж один раз в день. Не бажано засмагати на відкритому повітрі відразу ж після відвідування солярію.
Якщо Ваша шкіра дуже чутлива, і Ви постійно згораєте на сонці, то відвідування соляріїв вам протипоказано.

Як правильно засмагати в солярії

Молодим людям молодше 16 років засмагати в соляріях не рекомендується. Багато студій засмаги навіть вимагають письмового дозволу від батьків підлітка для відвідування солярію. Не засмагати, якщо у Вас є шкірне захворювання або висип - більшість студій засмаги не дозволить Вам зіграти. До речі, ультрафіолетове вплив від солярію має позитивний вплив на деякі прищі, але сдесь потрібна консультація фахівця.
Чи не рекомендовано відвідування солярію після прийому деяких ліків. А такі типи ліків, як антибіотики, збільшують чутливість шкіри до ультрафіолетового впливу. Уважно прочитайте всі вказівки, можливі побічні ефекти і попередження на ваших ліках. Якщо ультрафіолет викликає у вас алергічні реакції, то ви повинні негайно припинити використовувати солярій.
Взагалі, якщо у Вас є будь-які сумніви з даного питання, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб визначити, чи безпечно для вас використання солярію.
Безпосередньо перед сеансом в солярії видаліть всю косметику і лосьйони з вашого обличчя і інших частин Вашого тіла. Ці речовини можуть збільшити чутливість Вашої шкіри до ультрафіолетових променів і перешкоджати загару, невиключено навіть прояв опіку. Також зніміть будь-які коштовності, включаючи кільця.
Бажано завжди використовувати косметику для засмаги і крему після засмаги. Пам'ятайте, що практично вся косметика для засмаги, пропонована провідними виробниками в цій сфері, спеціально розроблена для того, щоб забезпечити харчування та захист Вашої шкіри від пересихання, зневоднення, фотостаріння, а так само збільшує ефективність ультрафіолетових променів і дають більш рівний і стійкий загар.

Під час відвідування студії засмаги, деякі люди під верхній одяг одягають купальний костюм. Інші загоряють без одягу, що б уникнути світлих ділянок на тілі. Однак засмаги топлес необхідно скористатися спеціальними наліпки (стикини) для грудей. Зауважте Ваше волосся стрічкою, «кінським хвостом» або одягніть шапочку для засмаги, щоб під час сеансу вони Вам не заважали.
Пам'ятайте про захист очей. Піддавати їх такій кількості ультрафіолетового світла дуже небезпечно. Використовуйте захисні окуляри для засмаги в солярії. Більшість салонів вимагають одягати їх, багато нададуть Вам окуляри на перше прохання. В іншому випадку обов'язково купите власну пару і не використовуйте солярій без них. Захисні окуляри особливо важливі якщо у вас були лазерна хірургія ока або який-небудь інший тип хірургії ока.
Після засмаги бажано скористатися зволожуючим засобом після засмаги.
Якщо Ви перший раз сходили в солярій, почекайте між відвідинами солярію до 48 годин. Цього достатньо, щоб побачити запропонований ефект. Взагалі, в якісній студії засмаги (наприклад в студії засмаги "Екватор"), ефект проявляється зазвичай вже на наступний день. Пам'ятайте - головне не "підгоріти". Все добре в міру!

Ви дізналися як правильно засмагати в солярію. Головне правило - відвідуйте лише гарні солярії з новими лампами. Наприклад солярій Київ, який називається Хіт.


Создан 28 фев 2020 
Нарастить реснички Нарастить ресницы телефон в Киеве